امروز: پنج شنبه 29 شهریور ماه 1397 ساعت: 
ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول
امتیاز کاربران: 

صندلی ماساژور بن کر Boncare k18

کد محصول: -


 

ماساژ بدن برای ایجاد آرامش, رفع خستگی, کاهش استرس, بهبودجریان خون, تمدد اعصاب, افزایش اکسیژن رسانی به بافت ها, تناسب اندام و تقویت عضلات ماساژ گیرنده نقش مهمی دارد.

یکی از موثرترین روش های درمانی برای سیاتیک,کمر درد , آرتروز,مشکلات بدخوابی ماساژ بدن می باشد. همچنین جلوگیری از بیماری واریس, کوفتگی وگرفتگی عضلات و شکل نامناسب ستون فقرات از دیگر فواید ماساژ بدن می باشد.

صندلی ماساژ یکی از ابزارهای ماساژ است که به صورت هوشمند واتوماتیک, پیشرفته ترین روش های ماساژ بدن را اجرا می نماید. در ماساژ روی صندلی چون فرد در وضعیت های بدنی قرار می گیرد که برایش مطلوب تر است, احساس رضایت بیشتری را دارا می باشد. همچنین تنوع برنامه ریزی و استفاده صندلی یا مبل های ماساژور زیاد است که می توان آن را متناسب با بدن زن و مرد تنظیم کرد. همچنین درصندلی ماساژور بیشتر حرکات یک ماساژ واقعی مانند حرکات نیدینگ ضربه ای, ورز دادن, فشردن, مالش سطحی, مالش عمیق و حرکت لرزشی شبیه سازی شده است. زمان ماساژ نیز قابل تنظیم می باشد.

صندلی های ماساژ را به سه دسته می توان تقسیم کرد:

1.     صندلی هایی که از خاصیت ویبره برای ماساژ استفاده می نمایند.

2.     صندلی هایی که از طریق رول های مکانیکی ماساژ می دهند.

3.     صندلی هایی که علاوه بر ماساژهای رولینگ و ویبره دارای ماساژ بادی نیز میباشند که این نوع صندلی کامل ترین و پیچیده ترین نوع صندلی می باشد و از قیمت بالایی را دارا است.

مدل پیشرفته صندلی های ماساژور نخست شکل ظاهری بدن را اسکن و اندازه گیری کرده و سپس مطابق با ابعاد وساختار بدن ماساژ را برنامه ریزی می کند. صندلی های ماساژ دارای پنج برنامه خودکارشامل ریلکسیشن, اکتیویش, ویتالیتی, مورنینگ و نایت هستند. گرم کردن در قسمت پا هم در بیشتر صندلی های پیشرفته حرفه ای از طریق اشعه مادون قرمز است همچنین مبل های ماساژ نیز دارای پشتی و صندلی برای افزایش گردش هوا و لرزش در قسمت ران ها هستند ودر قسمت کف پا, بازو و پا از طریق فشار هوا صورت می پذیرد.

نکات قابل توجه هنگام خرید

مشورت با پزشک : قبل از خرید مبل یا صندلی ماساژور بهتر است  با پزشک فیزوتراپ یا متخصص عضله و استخوان مشورت کنید به این جهت که شاید بدن شما نیاز به ماساژ گرفتن نمی باشد یا اینکه ممکن است برخی از قسمت های بدن شما با ماساژ دچار ایراد شود. به همین دلیل قبل خرید ماساژور بهتر است با پزشک مشورت نمایید.

نوع صندلی را مشخص نمایید:

صندلی های ماساژ در انواع مختلفی در بازار موجود می باشند که برخی به صورت خوابیده قابل استفاده و برخی تنهابه صورت ضربه ای ماساژ می دهند. پس قبل از خرید تحقیق کنید که سر در گم نشوید.

بودجه خود را مشخص نمایید:

اصل کلی که هنگام خرید هرکالایی مورد توجه قرار می گیرد. قیمت گذاری بر اساس نوع صندلی, برند, و ملیت آن صورت می گیرد و قیمت های مختلفی برا صندلی های ماساژور از 700 هزار تومن تا چندمیلیون تومان در بازار وجود دارد.

در مورد ویژگی های صندلی کاملا تحقیق نمایید.

شدت لرزش را بررسی نمایید.

صندلی ماساژور بن کر Boncare k18 دارای گواهینامه های معتبر Test report, UL, ROSH , CE است که این گواهینامه ها  بعنوان استاندارد های محصولات درجه یک به شمارمی آیند.

هزینه ارسال و نصب ماساژور رایگان می باشد.

ماساژ بدن در صندلی ماساژور بن کر Boncare k18 به صورتL  شکل و همچنین از سر تا نشیمنگاه به طول  120 سانتیمتر را شامل می شود.

صندلی ماساژور بن کر Boncare k18 دارای ماساژ سه بعدی می باشد که این ویژگی باعث می گردد ماساژ نزدیکتر به بدن حس شود و گوی های ماساژ در بدن عمیق تر احساس گردد.

در صندلی ماساژور بن کر Boncare k18 اسنکن بدن از طریق سیستمی خودکار صورت می پذیرد.

Music Synce از ویژگی های منحصر بفرد صندلی ماساژور بن کر Boncare k18 می باشد که از آن دکمه میتوان برای هماهنگی ماساژ و موسیقی استفاده نمود.

استفاده از ریموت کنترل صندلی ماساژور بن کر Boncare k18 بسیارآسان و راحت می باشد و با استفاده از ریموت با خیالی راحت می توان از همه گزینه هاو تغییرات ماساژ استفاده نمود.

صندلی ماساژور بن کر Boncare k18 دارای 64کیسه هوا در قسمت دست, شانه, پا, کناره نشیمنگاه و پشت, 24 کیسه هوا در ناحیه دست,26 کیسه هوا در ناحیه پا, 6 کیسه هوا در ناحیه شانه, 4 کیسه هوا در ناحیه پشت و 4کیسه هوا در ناحیه کناره نشیمنگاه می باشد.

پخش موزیک MP3 از طریق USB و  AUX از قابلیت های صندلی ماساژور بن کرBoncare k18 می باشد.

از انواع ماساژ صندلی ماساژور بن کر Boncare k18می توان به ماساژ آشیل پا, کششی پا و غلطکی کف پا شاره نمودهمچنین صندلی ماساژور بن کرBoncare k18 دارای 11 برنامه ماساژ دستی و اتوماتیک : کشیدنبدن, بی وزنی, ریلکسی, شانه و گردن, کمر و پشت ضربه ای, مشت زدن, ورز دادن, غلطکی, کوبیدن و موسیقی درمانی می باشد.

صندلی ماساژور بن کر Boncare k18 دارای حالت بی وزنی, گرمکن پشت کمر, تنظیم ارتفاع پشا پاها, برنامه فشار هوشمند, برنامه ماساژ موسیقی درمانی(ماساژ همگام با موسیقی), بلندگو قدرتمند و سیستم پردازش نورآرام بخش(LED)  می باشد.

از مزایای ماساژ:

 

ماساژور قسمت های بسیار مختلفی را کف پای شماتحریک می کند, به هنگام ماساژ عضلات پشت ساق پا منقبض شده و خون را به سمت بالاپمپاژ می کنند. ماساژ باعث بهبود جریان خون در سراسر بدن شده و شادابی را به شما هدیه می دهد.  برای سلامت کمر, تسکین نقاط دردناک در پایین تنه بدن به خصوص ناراحتی های روده بزرگ استفاده از ماساژور پا وساق پا موثر می باشد.  با ماساژ کف پاها, کانون های حساس بدن تحریک می شوند و احساس آرامش بیشتری به شما دست می دهد به گونه ای که بخواب می روید.


                                                        3/16/2016pic

وضعیت: ثبت سفارش

 • مشخصات
 • نظرات کاربران
 • محصولات مشابه
 • محصولات مرتبط
 • نقد و بررسی
 • فایل های مرتبط
 • سایر مشخصات
  ماساژ سه بعدی
  دارد
  مشخصات کلی
  تعداد حالت ماساژ
  11 برنامه ماساژ دستی و اتوماتیک : کشیدن بدن، بی وزنی، ریلکسی، شانه و گردن، کمر و پشت ضربه ای، مشت زدن، ورز دادن، غلتکی، کوبیدن، موسیقی درمانی
  کیسه هوا در قسمت دست
  24 عدد
  کیسه هوا در قسمت سرشانه
  6 عدد
  سیستم خودکار اسکن بدن
  دارد
  کیسه هوا در قسمت پا
  26 عدد
  کیسه هوا در ناحیه پشت
  4 عدد
  کیسه هوا در ناحیه کناره نشیمنگاه
  4 عدد
  بلند گو
  دارد
  کنترل دکمه ای
  دارد
  برنامه ماساژ موسیقی درمانی
  دارد
  حالت بی وزنی
  دارد
  ماساژ غلطکی کف پا
  دارد
  گرمکن پشت کمر
  دارد
  تنظیم اتوماتیک ارتفاع پاها
  دارد
  ماساژ آشیل پا
  دارد
  ماساژ کششی پا
  دارد
  قدرت دستگاه
  260 وات
  قابلیت پخش موسیقی
  MP3 با USB و AUX
  مشخصات فنی
  ابعاد در حال استفاده
  177*93*197 سانتی متر
  ابعاد در حال آماده به کار
  125*93*145 سانتی متر
  ابعاد بسته بندی
  90*78*142 سانتی متر
 • این امکان تنها برای کاربران فراهم است

 • صندلی ماساژور بن کر Boncare k16

  صندلی ماساژور بن کر Boncare k16

  شرکت بن کر یکی از معروف ترین برند های تولید کننده مبل و صندلی ...

  صندلی ماساژور بن کر Boncare k19

  صندلی ماساژور بن کر Boncare k19

  صندلی ماساژور بن کر Boncare k19 - نسل جدید صندلی ماساژ طراحی ماساژ ...

  صندلی ماساژور بن کر Boncare k15

  صندلی ماساژور بن کر Boncare k15

  صندلی ماساژور بن کر Boncare k15 قیمت 6900000 تومان قدرت دستگاه 180 ...

  صندلی ماساژور بن کر Boncare k17

  صندلی ماساژور بن کر Boncare k17

  صندلی ماساژور بن کر Boncare k17 قیمت : 8850000 تومان, طراحی ماساژ ...

 • ماساژور چشمی هایتک HI-EM212

  ماساژور چشمی هایتک HI-EM212

  ماساژ دهنده چشم و اطراف چشم گرمایی و ماساژ به روش های شیاتسو ، ضربه ...

  ماساژور بالشتی HI-PM356 - Hi tec

  ماساژور بالشتی HI-PM356 - Hi tec

  ماساژور پر قدرت دو موتوره, مناسب برای ماساژ پاها,کمر, کتف, گردن ...

  روکش صندلی ماساژور HI-CM570

  روکش صندلی ماساژور HI-CM570

  قابل استفاده درخودرو، منزل و محل کار تمام چرم 7 موتوره با انعطاف ...

 • اطلاعاتی برای نمایش یافت نشد